Arazi araçlarına özel yapılmış offroad tampon, çelik tamon ve vinç takmaya uygun ön korumalı tampon modelleri offroadtampon.com da!

Off Road Tampon nedir ?

Off Road Tampon nedir ?

Offroad tampon arazi araçlarına uyumlu olarak demir - çelik gibi sert malzemeden yapılan üzerine off road vinç monte edilebilen tampon çeşitlerine denir. Bu tanıma uyan tampon modelleri arazi araçlarının doğa da çarpışabileceği sert zeminlerde aracın ön kısmını korumaya yarar. Arazi araçlarına uygun offroad tampon modelleri fabrika çıkışlı olarak üretilmez. Genelde off road aksesuar firmaları tarafından ithal edilse de ülkemizde off road tampon imalatı yapan firmalar tarafından da satışı yapılmaktadır.

offroadtampon.com nedir ? Ne işe yarar ? Güvenli midir ?

offroadtampon.com nedir ? Ne işe yarar ? Güvenli midir ?

Offroadtampon.com arazi araçlarına özel çelik ve demir tampon modellerini bir arada görüntüleyebileceğiniz ve beğendiğiniz tamponu offroad.ist üzerinden online satın alabileceğiniz internet sitesidir. Offroadtampon.com içerisinde sıfır ve ikinci el tampon modelleri bulunur. Offroad aracınıza uygulayabileceğiniz 2.el offroad tampon modelini offroadtampon.com üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Sıfır offroad tampon imalatçıları ile anlaşıp aracınıza uygun, kafanıza yatan tampon modelini sıfırdan yaptırabilirsiniz. Arazi aracınızdan çıkarmış olduğunuz, ya da deponuzda fazla yer kaplayan tamponunuzu anında offroadtampon.com üzerinde satışa sunabilir, nakite çevirebilirsiniz. Offroadtampon.com direk ilan kabul etmiyor. Offroadtampon.com 'a ilan vermek için off road içerisinde bulunan Tampon kategorisinde ilan oluşturmalısınız. Offroadist tampon kategorisinde bulunan ilanlar offroadtampon.com da yayınlanmaktadır.

Offroad Tampon Üreticileri & Semt Garage

Offroad Tampon Üreticileri & Semt Garage

Semt Garage arazi araçlarına özel off road tampon imalatı yapmaktadır. Semt Garage Samsun da kurulan bir demir - çelik off road tampon üreticisidir. Semt Garage geçtiğimiz aylarda İstanbul da ki yeni yerinde faaliyet göstermeye başladı. Semt Garage tarafından üretilen tamponları Off road sitesi içerisinde kredi kartına taksit imkanı ile güvenle satın alabilirsiniz. Semt Garage ürünleri offroadtampon.com da görüntülenmektedir. 

offroadtampon.com da neler var ?

offroadtampon.com da neler var ?

Offroad Tampon içerisinde bulunan menüde aşağıda ki kategoriler listelenmiş.  Daha fazlası için site içerisinde ki arama kutularını kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları